Zachwycający żyrandol
www.laboratoire.pl

Większość lamp, które znajdziemy obecnie w sklepach meblowych wykonana jest z niezbyt wysokiej jakości materiałów i w słabym stylu. Jeśli zależy nam na uzyskaniu żyrandolu, który ubarwi wnętrze i doda go mu niepowtarzalnego uroku, spróbujmy zrobić go sami. Żyrandol z gatunku DIY, czyli „zrób to sam” najłatwiej będzie nam wykonać przy użyciu zgrabnych kieliszków i solidnych łańcuszków, które utrzymają całą konstrukcję.

To, jaki kształt nadamy żyrandolowi zależy tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni, kreatywności, a także zdolności manualnych. Jednakże jeżeli konstrukcja będzie przemyślana i wykonana precyzyjnie, możemy mieć pewność, że efekt będzie zachwycający. Nie ulega wątpliwości, że żyrandol z kieliszków to ciekawy i oryginalny element wystroju wnętrza, który zbuduje niepowtarzalną atmosferę oraz nada mu charakteru odzwierciedlającego naszą osobowość i poczucie estetyki.

Jego wykonanie z pewnością wymagać będzie od nas dużo czasu i pracy, jednak dla tak oszałamiającego efektu, warto włożyć w ten element dużo trudu.

Jacek
News Reporter
Absolwent medycyny, pasjonat ekologii.