Każdy widział albo, chociaż słyszał o filmie Szybcy i Wściekli oraz ich kolejnych częściach, tam możemy zobaczyć najszybsze samochody na świecie ich moc i prędkość rozpędu jak to w filmie wiele w nim fikcji i przejaskrawienia, chociaż same samochody zostały wyprodukowane w rzeczywistości na potrzeby filmu lub tuningowane.

Tak jak i w tym filmie w rzeczywistości kierowcy między sobą organizują wyścigi, nie są oczywiście formalne i legalne a mimo wszystko kierowcy się nie poddają.

Dla tych, którzy wolą takie emocje przeżywać legalnie organizowane są różnego rodzaju wyścigi i rajdy to właśnie podczas takich imprez mogą sprawdzić swoje maszyny, poczuć adrenalinę i współzawodnictwo, ale te są odpowiednio zabezpieczone, czuwa pomoc medyczna, która w przypadku kolizji gotowa jest do udzielenia pomocy.

Koneserzy luksusowych aut raczej nie biorą udziału w takich wydarzeniach dbają o swoje samochody i nie wyobrażają sobie narażenia ich na niekomfortowe warunki już nie wspominając o ewentualnych uszkodzeniach.

Jacek
News Reporter
Absolwent medycyny, pasjonat ekologii.