Ręcznie malowane wazoniki

Wazony to obowiązkowy element dekoracyjny w każdym domu. Każda kobieta stara się posiadać ich kilka, bowiem powszechnie wiadomo, że liczy się nie tylko ich wielkość, ale i kształt, faktura czy kolor.

Bardzo ciekawe wazoniki możemy wykonać sami, bowiem sposób ich wykonania jest banalny, natomiast efekt zachwycający. Ręcznie malowane wazony w sklepach zazwyczaj są bardzo drogie.

Dlatego też nie narażajmy się na niepotrzebne wydatki i spróbujmy własnych sił w tej dziedzinie. Wystarczą nam do tego proste, tanie wazony ze szkła lub butelki po winie czy szampanie o ciekawym kształcie.

Szkło możemy malować od wewnątrz, rozprowadzając farbę bądź z zewnątrz, malując konkretne wzory czy ornamenty. W przypadku obu technik wymagane jest jednak użycie specjalnych farb, które jednak dostaniemy w większości sklepów artystycznych i których cena z pewnością nas nie przerazi.

Nie ulega wątpliwości, że ręcznie malowane wazoniki są niezwykle urocze i ciekawe. Ponadto są to przedmioty spersonalizowane, które podarowane komuś na prezent, podkreślają, jak ważna ta osoba jest dla nas.

Jacek
News Reporter
Absolwent medycyny, pasjonat ekologii.