Czy na ślubie przyda się animator?

Są takie usługi związane z organizowaniem ślubu i wesela, które muszą być, bo bez nich to wydarzenie nie będzie miało jak się odbyć. Z drugiej strony są również takie usługi, z których możemy skorzystać, ale nie musimy, dlatego też, warto się zastanowić, co powinniśmy tutaj wybrać. Tylko zastanawiając się nad tym odpowiednio wcześniej, będziemy mieli pewność, że uda nam się wszystko zorganizować na czas, tak aby móc na spokojnie bawić się podczas tego jakże ważnego dla nas dnia.

Czy na ślubie będą dzieci?

Są takie śluby i wesela, na których Młoda Para prosi, aby goście nie przyprowadzali ze sobą dzieci. Wiadomo, że wówczas rodzice takich maluchów bardziej skupiają się na swoich pociechach, a co się z tym wiąże, nie mogą oni w pełni uczestniczyć w całym tym wydarzeniu i co więcej, często wychodzą z wesela znacznie wcześniej, bo trzeba jechać już z dzieckiem do domu. Ale są także takie Młode Pary, które nie mają nic przeciwko obecności dzieci podczas tego ważnego dla nich wydarzenia, a nawet zapraszają swoich najmłodszych bliskich, żeby z nimi w tym dniu uczestniczyli. Wówczas trzeba się zastanowić, czy kwestię zajmowania się dziećmi, ich późniejszego odwiezienia do domu i położenia spać, zostawiamy rodzicom tych dzieci? Czy jednak chcemy, żeby ci rodzice mieli jak najwięcej radości i zabawy z uczestniczenia w naszym ślubie oraz weselu, a więc poszukujemy kogoś, kto w profesjonalny sposób zajmie się tymi najmłodszymi gośćmi?

Taki animator to fajna sprawa

Jeżeli podczas ślubu i wesela zapewnimy zaproszonym dzieciom profesjonalną opiekę, kogoś kto nie tylko te dzieci przypilnuje, ale także zapewni im rozrywkę i później położy spać, to możemy być pewni, że więcej osób zdecyduje się przyjść z dziećmi.

Po prostu będą oni mieli pewność, że będą mogli się spokojnie bawić, mając w zasięgu wzroku swoje dziecko, ale jednocześnie nie będą musieli mu poświęcać całej swojej uwagi. Jednak decydując się na takiego animatora, powinniśmy mieć pewność, że wybieramy kogoś, kto ma doświadczenie w tych sprawach, kto faktycznie wie jak zajmować się dziećmi i jak sprawić, żeby każde z nich chętnie brało udział w przygotowanych zabawach, bez względu na to, w jakim będą one wieku. Oczywiście jeśli tych dzieci ma być więcej, to może się okazać, że konieczna będzie obecność dwójki animatorów, bo tylko wówczas będzie szansa faktycznego zapanowania nad taką gromadką. Można zorganizować puszczanie baniek mydlanych, przebieranki, rysowanie portretów Młodej Pary czy inne gry i zabawy, które z jednej strony będą bezpieczne, a z drugiej będą na tyle absorbujące, że dzieci nie będą próbowały co chwilę zajmować uwagi rodziców. A kiedy przyjdzie czas, animator pójdzie z dziećmi do wyznaczonego pokoju i przypilnuje je podczas snu. Warto się zastanowić nad skorzystaniem z usług animatora. Zwłaszcza jeśli planujemy, że na naszym ślubie będzie więcej dzieci.

Wówczas będziemy mieli pewność, że maluchy nie będą się nudziły i jednocześnie, że ich rodzice będą mogli się swobodnie bawić, nie martwiąc się o swoje pociechy.

Jacek
News Reporter
Absolwent medycyny, pasjonat ekologii.